Programista php - Web developer

Digital Codes Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego programisty PHP/HTML 5 do zespołu. Do zadań programisty będzie należało grupowe oraz samodzielne tworzenie projektów internetowych od podstaw, a także rozwój działających już przedsięwzięć internetowych. Poszukujemy osoby, która nie ma problemów z pisaniem kodu pozbawionego wsparcia framework'ów, z drugiej strony gotowej na ich wykorzystanie.
UWAGA - aplikując nie zapomnij załączyć kilku plików z próbką autorskiego kodu.

WYMAGANIA:
• bardzo dobra znajomość PHP oraz wzorców projektowych
• dobra znajomość któregoś z popularnych frameworków
• dobra znajomość JavaScript ( w tym technologii AJAX, jQuery)
• znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i optymalizacją wydajności aplikacji webowych
• umiejętność tworzenia kodu HTML i CSS zgodnego ze standardami
• bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (m.in. MySQL)
• znajomość SVN/GitHub
• mile widziana znajomość środowiska uniksowego

OFERUJEMY:
• odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w firmie nowych technologii w segmencie mediów elektronicznych
• "Work-hard, play-hard atmosphere"
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
• motywacyjny system wynagrodzenia
• kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

Prezentacja firmy

Digital Codes Sp. z o.o. specjalizuje się szeroko pojętą branżą świata g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy