Programista PHP / Web Developer

Softnauts

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Softnauts to firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji internetowych oraz mobilnych. Cenimy kreatywność i niestandardowe podejście do tworzenia oprogramowania. Naszym największym kapitałem są ludzie.

W związku z realizacją nowych projektów prowadzimy rekrutację na stanowisko Web Developera / Programisty PHP

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • karty multisport,
  • współpracę z ludźmi z wyobraźnią i poczuciem humoru;

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV jobs[at]softnauts[dot]com

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Zapraszamy na naszą stronę: softnauts.com

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość PHP (OOP),
  • znajomość frameworka Symfony mile widziana,
  • znajomość JS, jQuery, MySQL,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość systemów kontroli wersji (git/svn),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Angular.js,
  • mile widziana znajomość systemów CMS (joomla, drupal, wordpress);

Prezentacja firmy

Softnauts to firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji inter... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy