Programista PHP / Web Developer

Project4You s.c.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

PROJECT4YOU - Rozwiązania Internetowe to dynamicznie rozwijająca się firma, obecna na rynku od ponad 12 lat. Realizujemy ciekawe i wymagające projekty dla klientów krajowych i zagranicznych, dzięki czemu stale udoskonalamy ofertę, wdrażamy nowe rozwiązania i budujemy potencjał naszej kadry. Ponad 10 pracowników wspiera swoją praca takie główne działy jak programiści i web developerzy, SEO / SEM, Social Media, Opieka serwisowa. Młody i ambitny zespół daje gwarancję swobodnej i twórczej atmosfery, co jest bardzo istotną wartością dodaną.

Miejsce pracy: Rzeszów

Region: podkarpackie

Wynagrodzenie: 2 - 6 tys. zł w zależności od umiejętności i doświadczenia

Jest to samodzielne stanowisko, w ramach którego do zadań będzie należało m.in. programowanie warstwy backend aplikacji i stron www.

Wymagania

Wymagania:

dobra znajomość PHP5 i SQL z wykorzystaniem go w bazach MySQL, PostgreSQL

kreatywność, dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w grupie

praktyczne doświadczenie w realizacji projektów

skrupulatność, solidność, punktualność zaangażowanie i chęć do pracy

samodzielność w zakresie przydzielonych zadań

znajomość Facebook API będzie dodatkowym ważnym atutem

Mile widziane:

znajomość Zend Framework

doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (Cake PHP, Symfony)

znajomość Javascript (jQuery)

Oferujemy:

stałą pracę w oddziale firmy w Rzeszowie

pracę przy ciekawych projektach

możliwość rozwoju

swobodną atmosferę w młodym ambitnym zespole

przedział wynagrodzenia: 2.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)

premie, dodatki: premia kwartalna uzależniona od wyników

Prezentacja firmy

PROJECT4YOU - Rozwiązania Internetowe - jesteśmy Agencją z ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia kwartalna uzależniona od wyników
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce