Programista PHP | Web Developer - WROCŁAW

Fuzy

54-620 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programisty PHP/MySQL / Web Developera chcącego podjąć prace w pełnym wymiarze godzin na warunkach umowy o prace w siedzibie firmy we Wrocławiu. Zajmujemy sie głównie budową aplikacji www oraz intranetów dla międzynarodowych klientów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

tworzenie nowych aplikacji intranetowych i internetowych
rozbudowe i modyfikacje istniejących aplikacji
projektowanie i optymalizacje baz danych

Oferujemy:

atrakcyjne zarobki 2000 - 5500 PLN
pracę w młodym i dynamicznym zespole
możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
możliwość realizacji własnych pomysłów
udział w innowacyjnych projektach

Wymagania

Oczekujemy:

bardzo dobrej, praktycznej znajomości języka HTML, CSS
dobrej, praktycznej znajomości języka PHP
dobrej znajomości SQL oraz baz danych ( MySQL)
znajomości systemów kontroli wersji - git
znajomości języka angielskiego - rozumienie dokumentacji technicznej
umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
gotowości podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
umiejętności pracy zespołowej

Prezentacja firmy

Fuzy - Agencja Interaktywna <br/> <br/>Zajmujemy sie tworzeniem serwiso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych