Programista PHP / Web Developer / Webmaster

Mobime Studio s.c.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy Programista PHP

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie stron, serwisów, sklepów internetowych, systemów CMS i innych aplikacji webowych. Miejsce pracy: Poznań. Cały etat (możliwe również 3/4 lub 1/2 etatu – akceptujemy nieregularne godziny pracy w przypadku np. studentów ostatnich lat)

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość baz danych MySQL i XML
• bardzo dobra znajomość języka PHP i HTML
• dobra znajomość JavaScript i jQuary
• umiejętność integracji tworzonych aplikacji z systemami płatności, porównywarkami internetowymi, portalami społecznościowymi itp.

Wymagania dotyczące doświadczenia zawodowego:
• poparcie doświadczenia zrealizowanymi projektami
• konieczne zaliczenie testu praktycznego

Wymagania dotyczące najistotniejszych cech osobowości:
• umiejętność pracy w zespole
• zdolność analitycznego myślenia
• dokładność i terminowość wykonania powierzonych zadań
• zmysł estetyki – umiejętność estetycznego tworzenia i rozmieszczania elementów w obrębie aplikacji

Dodatkowe wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej w języku angielskim
• podstawowa obsługa programu Photoshop (cięcie layoutów, analogiczne tworzenie elementów na wzór zaproponowanych przez grafika korzystając z pliku .psd – np. buttony)

Mile widziane:
• znajomość programu Adobe Flash (umiejętność tworzenia animacji w oparciu o otrzymaną grafikę i scenariusz animacji)

Oferujemy:
• dodatkowe premie uznaniowe za terminowe i dokładne realizowanie projektów
• udział w ciekawych realizacjach
• umowa o pracę (poprzedzona 3-miesięczną, umową-zlecenie na okres próbny)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

Mobime Studio to agencja interaktywna, która nie tylko wypija hek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy