Programista PHP & Web Application

Profi Credit Polska S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

SPÓŁKA PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się i jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group i od 10 lat oferuje na rynku polskim szeroki wachlarz pożyczek gotówkowych klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.

Jeśli chcesz podjąć nowe wyzwanie i pracować dla dużej i stabilnej międzynarodowej Spółki, złóż swoją aplikację.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

WYMAGANIA:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych przy wykorzystaniu architektury MVC
  • bardzo dobra znajomość PHP obiektowego
  • znajomość języków baz danych SQL
  • znajomość JavaScript, HTML, jQuery, CSS
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji IT

Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji oraz z zewnętrznymi API będzie stanowić dodatkowy atut.

OPIS STANOWISKA:

  • Budowa i rozwój aplikacji typu Web wykorzystywanych w firmie
  • Optymalizacja istniejącego kodu PHP/SQL

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Realne szanse rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ambitne wyzwania zawodowe, w tym udział w kreowaniu nowatorskich narzędzi
  • Niezbędne wyposażenie stanowiska pracy
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Zestaw benefitów

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce