Programista PHP w agencji interaktywnej / możliwość pracy zdalnej

Berry Project Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Co będziesz z nami robić?

  • realizować zadania związane z budową serwisów korporacyjnych oraz e-commerce
  • rozwijać obecne projekty
  • wdrażać nowe funkcjonalności do autorskiego CMS

Co dajemy od siebie?

  • biurko i kawałek przyjaznej przestrzeni w firmie, która wykroiła słuszny kawałek biznesowego tortu
  • towarzystwo pozytywnie nastawionych do życia osób, którym nie jest wszystko jedno z kim i nad czym pracują
  • możliwości rozwoju, aby Twoje zdolności nie usychały z pragnienia
  • wynagrodzenie na poziome 3500-6000zł - jeśli potrafisz więcej – daj znać, docenimy Cię!

Potrafisz to?

  • znasz się bardzo dobrze na PHP5-7
  • nie gorzej znasz się na bazach danych MySQL’a
  • zagadnienia programowania obiektowego i tworzenia aplikacji webowych według wzorca MVC nie mają przed Tobą tajemnic
  • masz doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (np. Zend2, Laravel)
  • znasz HTML5, CSS3 i JavaScript
  • znasz preprocesory CSS
  • znasz system kontroli wersji GitHub oraz SVN
  • znasz język angielski, przynajmniej w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej
  • potrafisz dobrać serwer oraz znasz się na administracji (mile widziane)
  • znajomość Magento (mile widziane)

Napisz klika słów o sobie, załącz CV, a jeśli masz, to koniecznie wyślij portfolio!

Prezentacja firmy

Agencja do zadań specjalnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych