Opis stanowiska pracy

SmartInstall jest młodą, stabilną, polską firmą, działającą na globalnym rynku serwisów internetowych oraz oprogramowania komputerowego. Tworzymy jedynie własne autorskie projekty, które pozbawione są oklepanych rozwiązań i rutyny. Na jeden z prowadzonych projektów otrzymaliśmy dofinansowanie z funduszy europejskich. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w młodym ale doświadczonym i dynamicznie działającym zespole, który realizuje projekty Startupowe, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Nasze oczekiwania:

-znajomość zagadnień programowania obiektowego

-biegła znajomość PHP5 i JavaScript

-praktyczna znajomość SQL (z nastawieniem na bazę danych MySQL)

-praktyczna znajomość wzorców projektowych

-znajomość systemu kontroli wersji (z nastawieniem na git)

-wykorzystanie w dotychczasowej pracy istniejących na rynku framework'ów (Symfony2, Zend2)

Mile widziane:

-znajomość technik optymalizacji serwisów internetowych z bardzo dużym ruchem

Oferujemy:

-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

-biuro w centrum Wrocławia

-elastyczne godziny pracy

-prywatna opieka medyczna

-karta Multisport

-dofinansowanie do kosztów ubezpieczenia grupowego

-udział w szkoleniach branżowych

-elastyczne formy zatrudnienia

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania użytkowego oraz budow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy