Programista PHP Symfony

ITMORE

Gdańsk / Tczew, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Projektowanie, zbieranie wymagań i planowanie wykonywanych zadań.
  • Przygotowywanie raportów z realizacji.
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązania zagadnień.
  • Projektowanie i implementacja nowych systemów informatycznych i portali internetowych.
  • Rozbudowa istniejących projektów.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Biura zlokalizowane w Gdańsku i w Tczewie.
  • Możliwe zatrudnienie w mniejszym wymiarze godzin jeśli chcesz pogodzić studia z pracą.
  • Forma zatrudnienia do ustalenia: umowa o pracę, umowa zlecenie lub umowa o dzieło.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia.
  • Pracę nad ciekawymi międzynarodowymi projektami.

Wymagania

Doświadczenie co najmniej 2 letnie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajmość Frameworka Symfony.
  • Znajomość technologii ORM (doctrine).
  • Umiejętność programowania obiektowego.
  • Biegła znajomość języka SQL.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane wcześniejsze doświadczenie z:

  • Metodologią Agile
  • JavaScript (AngularJs, jQuery)
  • REST
  • GIT

Umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

Prezentacja firmy

ITMORE specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu aplikacji internetow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy