Programista PHP (praca zdalna)

Taro Systems

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

TARO Systems na co dzień zajmuje się tworzeniem dedykowanych systemów informatycznych dla Klientów z rynku publicznego jak i komercyjnego. Obecnie poszukujemy programistów PHP do realizacji nowych i istniejących projektów dla naszych Klientów.

Przyjmiemy do naszego zespołu programistów o różnym poziomie umiejętności i doświadczenia. Zachęcamy do aplikowania zarówno osoby spełniające poniższe minimalne wymagania jak i osoby o dużym doświadczeniu i mogące pochwalić się udziałem w wielu zaawansowanych projektach.

PRACA ZDALNA

Wymagania

Wymagania:

• co najmniej dwuletnie doświadczenie w programowaniu w PHP,

• bardzo dobra znajomość języka PHP (OOP),

• bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych SQL,

• dobra znajomość technologii AJAX i JS

• dobra znajomość (X)HTML i CSS i XML

• znajomość zagadnień programowania obiektowego oraz wzorca MVC,

• umiejętność oceny i szacowania czasu pracy do wyceny projektów,

• znajomość systemu kontroli wersji (SVN),

• rzetelność, punktualność i dotrzymywanie ustalonych terminów,

Mile widziane:

• znajomość Zend Framework, Kohana,

• dobra znajomość języka angielskiego,

• umiejętność pracy w systemach linux/bsd,

Oferujemy:

• długofalową współpracę i elastyczne warunki zatrudnienia (etat, 1/2 etatu, 1/4 etatu lub praca zadaniowa).

• współpraca w oparciu o umowę o pracę (istnieje możliwość w przypadku pracy zadaniowej na umowę zlecenie/dzieło lub na fakturę VAT).

• udział w ciekawych projektach dla znanych Klientów.

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

• kontakt z nowoczesnymi technologiami informatycznymi.

Prezentacja firmy

Firma TARO Systems na co dzień zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy