Programista PHP - Praca w agencji interaktywnej

Berry Project Sp. z o.o.

02-875 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna Berry Project poszukuje młodych, dobrze rokujących programistów PHP do zespołu e-commerce. Działamy na rynku od 2008 r. realizując w tym czasie ponad 100 projektów internetowych. Dojrzałe i odpowiedzialne podejście do realizowanych zadań i odważne sięganie do innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań to nasza wizytówka.

Głównym obowiązkiem osoby na tym stanowisku będzie praca w grupie programistów oraz front-end developerów zajmującej się tworzeniem oraz rozwijaniem aplikacji e-commerce napisane w modelu MVC w oparciu o framework PHP.

Wybrany kandydat zostanie przyjęty na płatny okres próbny.

Wymagania

Wymagania:

• znajomość PHP5

• znajomości MySQL’a lub podobnych

• znajomość zagadnień programowania obiektowego i tworzenia aplikacji webowych według wzorca MVC

• znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript

• odpowiedzialność i terminowość w realizacji zadań

• samodzielność i dobra organizacja pracy

• znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

• Bardzo duże możliwości rozwoju – programista zostaje przydzielony do zespołu programistów.

• Udział w dużych dedykowanych, projektach internetowych.

• Dołączenie do młodego, pozytywnego zespołu Berry Project

Uwaga - praca tylko na miejscu w siedzibie firmy na warszawskim Mokotowie. Serdecznie dziękujemy za oferty zdalnej współpracy.

Prezentacja firmy

Agencja do zadań specjalnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce