Programista PHP - portal Wesele z klasą

Master4u

40-123 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oczekiwania:
• kodowanie nowych funkcjonalności serwisu
• analiza i rozwiązywanie zaistniałych problemów
• współpraca z działem projektów

Oferujemy:
• Możliwość pozyskiwania wiedzy specjalistycznej i rozwoju zawodowego w pracy przy dużych, ambitnych i prestiżowych projektach IT
• Pakiet szkoleń o wartości 25 tys. zł
• Pracę w przyjemnej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wygodną lokalizację miejsca pracy (centrum Katowic)
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

• Praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku PHP (wymaganie kluczowe)
• Praktyczna wiedza z zakresu projektowania relacyjnych baz danych MySQL
• Praktyczna znajomość technologii frontendowych: HTML/XHTML, JavaScript, JQuery,      CSS, AJAX
• Praktyczna znajomość i umiejętność tworzenia REST API

Mile widziane:
• Znajomość jednego z obiektowych frameworków PHP
• Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem aplikacji mobilnych dla systemów          Android i iOS (również w rozwiązaniach hybrydowych)

Prezentacja firmy

Master4u wydawca portalu internetowego weselezklasa pl <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management