Programista php ( PHP + Symfony2 )

Advisio Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZineINC (Grupa Advisio) poszukuje programisty do rozwoju swojej flagowej aplikacji: platformy komunikacyjnej dla firm.

Za co będziesz odpowiedzialny?

Kodowanie warstwy backendowej (Symfony2) aplikacji narzędziowo-komunikacyjnej przeznaczonej na światowe rynki.

Co oferujemy?

Proponujemy bardzo dobre wynagrodzenie (stosowne do umiejętności i doświadczenia), prywatną opiekę medyczną, udział w szkoleniach i konferencjach oraz możiwość udziału w zimowych kąpielach morsowych :)

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP
  • znajomość Symfony2 lub innego nowoczesnego frameworka PHP
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

Mile widziane:

  • znajomość NodeJS

Prezentacja firmy

ZineINC to najmłodsza spółka wchodząca w skład Grupy Advisio, oficjalnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy