Programista PHP (PHP 5, frameworki, JavaScript, MySQL)

Polcode Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Jesteśmy polskim software housem działającym na rynku od 2006 roku. Tworzymy aplikacje webowe dla klientów z całego świata (m.in. USA, Kanada, Australia, Europa Zachodnia) w oparciu o najnowsze rozwiązania związane z językami PHP i Ruby. Jest z nami już ponad 100 świetnych programistów z całej Polski, dzięki którym cały czas udaje nam się utrzymywać wyjątkową, start-up'ową atmosferę pracy. Jeżeli chcesz tworzyć rozwiązania webowe zgodnie z najlepszymi standardami, rozwijać się pracując w ciekawych projektach wykorzystujących najnowsze technologie, dołącz do nas już dzisiaj.

Miejsce pracy: Olsztyn

Jesteśmy polskim software housem działającym na rynku od 2006 roku. Tworzymy aplikacje webowe dla klientów z całego świata (m.in. USA, Kanada, Australia, Europa Zachodnia) w oparciu o najnowsze rozwiązania związane z językami PHP i Ruby. Jest z nami już ponad 100 świetnych programistów z całej Polski, dzięki którym cały czas udaje nam się utrzymywać wyjątkową, start-up’ową atmosferę pracy. Jeżeli chcesz tworzyć rozwiązania webowe zgodnie z najlepszymi standardami, rozwijać się pracując w ciekawych projektach wykorzystujących najnowsze technologie, dołącz do nas już dzisiaj! Rekrutujemy do nowo otwieranego biura w Olsztynie!

Poszukiwane kompetencje

Jakie umiejętności cenimy?

  • PHP 5 - doskonała znajomość
  • Symfony2, Magento, Laravel, Zend, CodeIgniter, Kohana, Yii, CakePHP, WordPress - minimum rok doświadczenia w przynajmniej jednym z powyższych
  • JavaScript, MySQL, Git, Linux, Apache - swobodne poruszanie się
  • język angielski - poziom pozwalający na codzienną pracę z klientami z zagranicy
  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja własnej pracy

Zakres obowiązków

Jak wygląda praca w Polcode?

  • tworzenie, rozwijanie, modyfikowanie aplikacji naszych klientów
  • wyceny czasowe nowych zleceń
  • czas pomiędzy projektami to idealny czas na naukę

Oferujemy

Wynagrodzenie: umowa o pracę: 2500-5000 netto, umowa o dzieło lub B2B: 3000-7000 netto (do negocjacji)

Co lubimy w Polcode?

  • elastyczny czas pracy (kochają go zwłaszcza nasi programiści, którzy postanowili jednak skończyć studia)
  • możliwość pracy zdalnej, w 100% zdalnej, lub raz w tygodniu dla pracujących w biurach
  • zasoby wiedzy dostępne dla wszystkich: e-booki, dostępy do platform szkoleniowych, szkolenia wewnętrzne, wymiana wiedzy z doświadczonymi programistami
  • wyjazdy na konferencje - można nas spotkać na wydarzeniach w Polsce i na świecie
  • nowoczesne technologie stosowane w projektach
  • refinansowanie certyfikatów
  • stabilność pracy w dużej, rozwijającej się firmienie
  • formalną atmosferę pracy
  • dofinansowanie kart Multisport i Medicover
  • zaangażowanie firmy w szerzenie wiedzy na zewnątrz: PHPCon, PHPersi i inne wydarzenia