Programista PHP / Node.js

STATSCORE sp. z o.o

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

STATSCORE poszukuje kandydatów na stanowisko Programista PHP / Node.js.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za programowanie autorskich produktów backendowych STATSCORE.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Tworzenie oprogramowania wg ustalonych założeń
  • Optymalizacja i refaktoryzacja tworzonego kodu
  • Pisanie testów automatycznych
  • Testowanie zleceń własnych i innych członków zespołu
  • Sugerowanie usprawnień w rozwijanych systemach
  • Raportowanie w zakresie wykonanych prac
  • Estymacja czasu pracy potrzebnego na wykonanie zadań

Oczekiwane umiejętności:

  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w języku PHP 7.2
  • Bardzo dobra znajomość Node.js
  • Znajomość Java Script
  • Doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (preferowany: Laravel)
  • Znajomość baz danych MySQL
  • Znajomość RESTful API
  • Znajomość Git/Mercurial
  • Znajomość PHPUnit
  • Znajomość Codeception

Mile widziane:

  • AngularJS
  • AWS
  • RabbitMQ
  • Clean code
  • Redis
  • MongoDB
  • TDD

Co oferuje STATSCORE:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań sportowo-marketingowych
  • Umowę o pracę na pełny etat lub B2B
  • Pracę przy dużych i ciekawych projektach o tematyce sportowej
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Dobre wynagrodzenie 5 500-11 500 PLN brutto/miesiąc
  • Budżet dla zespołów na kursy / szkolenia / studia IT
  • Budżet dla zespołów na imprezy integracyjne
  • Budżet na premie dla pracowników
  • Przyjazną atmosferę pracy w efektywnym zespole scrum'owym
  • Naukę języka angielskiego z wykwalifikowanym native speakerem
  • •Karty Multisport
  • Pizza day
  • Komfortowe warunki pracy w jednym z najnowocześniejszych biur w Polsce – Silesia Business Park
  • Pokój rozrywki w biurze (piłkarzyki, darty)
  • Dobrze wyposażona kuchnia (świeże owoce, napoje)
  • Firmowe spotkania integracyjne, wyjazdy, imprezy w plenerze

Prezentacja firmy

STATSCORE sp. z o.o. tworzą ludzie, dla których sport to coś więcej niż ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych