Programista PHP, MySQL, PostgreSQL

kemo.pl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do współpracy w zakresie:
- samodzielne tworzenie oprogramowania dla klientów firmy na podstawie otrzymanych założeń
- aktualizacja i rozwój istniejącego oprogramowania dla klienta
- tworzenie i aktualizacja funkcji pomocniczych
- opieka nad klientami w przypadku problemów z oprogramowaniem
- współpraca z programistami
- współudział przy tworzeniu koncepcji rozwoju technologicznego firmy
- testowanie oprogramowania
- optymalizacja baz danych
- przygotowywanie specyfikacji aplikacji

Oferujemy:
- możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych
- elastyczną formę zatrudnienia stałą współpracę
- dobrą atmosferę i pracę w młodym zespole
- możliwość udziału w tworzeniu najnowszych systemów informatycznych
- rozwój zawodowy i możliwości awansu
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

- doświadczenie z PHP, HTML, XML, CSS, AJAX, Javascript
- bardzo dobra znajomość baz danych mySQL/postgreSQL
- doświadczenie w projektowaniu obiektowym
- znajomość standardów W3C w praktyce
- znajomość systemow Linux / Windows Server
- samodzielność, umiejętność planowania własnej pracy i projektów
- podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych
- kreatywność, łatwość przyswajania nowej wiedzy

Prezentacja firmy

Kemo.pl - wspieramy ebiznes.<br/>Projektujemy, modernizujemy i integruje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy