Programista PHP (możliwość praca stacjonarna lub zdalna)

Centrum Druku Sp. j.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Druku, lider e-commerce w dziedzinie sprzedaży urządzeń drukujących poszukuje pełnego energii programisty PHP do działu IT.

Szukamy osoby zorganizowanej, pełnej pomysłów, chcącej się uczyć i rozwijać.

Dołącz do nas i współtwórz z nami innowacyjne rozwiązania e-commerce!

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju podczas tworzenia nowych rozwiązań e-commerce,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • pracę w młodym zespole,
  • wyjazdy,
  • liczne programistyczne wyzwania,
  • pracę stacjonarnie w Krakowie - na umowę o pracę lub działalność,
  • pracę zdalną - na własną działalność.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń (CV ze zdjęciem).

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Druku s.j. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Wymagania

  • wykształcenie informatyczne / techniczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie przy wdrażaniu aplikacji webowych,
  • znajomość technologii internetowych (HTML, XHTML, XML, CSS, JS),
  • znajomość PHP5 OOP, MySQL, JQuery, AJAX, JSON,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać swobodnie dokumentację techniczną,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • zdrowy rozsądek!

Mile widziane:

  • znajomość systemu zarządzania wersjami (GIT/SVN),
  • znajomość Zend/Symfony2 Framework i architektury MVC,
  • znajomość C#, .NET i MSSQL,
  • poczucie humoru!

Prezentacja firmy

Firma Centrum Druku od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych