Programista PHP - możliwa praca zdalna lub w biurze

Potnet

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy do współpracy programisty PHP.
Do obowiązków będzie należał rozwój istniejących aplikacji jak również tworzenie nowych od podstaw.

Możliwa praca zdalna lub w biurze w Warszawie.

To ciebie szukamy, jeśli:

Posiadasz bardzo dobrą znajomość języków / technologii / narzędzi:
- PHP obiektowe
- Java Script
- Biblioteka jQuery, szczególny nacisk na Ajax request
- MySQL
- Jeden z frameworków ZendFramework / Symfony (znajomość jednego z tych frameworków jest konieczna)
- JSON
- Bootstrap 3.0
- HTML, CSS z naciskiem na responsive design i optymalizację pod urządzenia mobilne
- Posiadasz umiejętność pisania czystego kodu.
- Posiadasz umiejętność pracy w zespole.
- Posiadasz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemu.
- Cechujesz się sumiennością, dokładnością i zaangażowaniem.

Oferujemy:
- Konkurencyjne wynagrodzenie.
- Dynamiczny rozwój kariery.
- Stabilne zatrudnienie
- Nacisk na rozwój, szkolenia i poszerzanie horyzontów.

Możliwe formy zatrudnienia:
- kontrakt b2b
- umowa zlecenie
- umowa o dzieło

Prezentacja firmy

Tworzymy strony internetowe.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy