Programista PHP, Javascript, MySQL

Softelnet spółka akcyjna sp. k.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub studenci ostatnich lat,
  • doświadczenie w programowaniu PHP,
  • doświadczenie w programowaniu Javascript ,
  • znajomość SQL oraz baz danych (najlepiej MySQL),
  • znajomość CSS,
  • mile widziana znajomość Java,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej),
  • samodzielność, kreatywność.

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi technologicznie projektami,
  • możliwość nauki technologii i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,w naszym zespole mamy zarówno wysokiej klasy specjalistów, jak i młodych, uczących się programistów,
  • dodatki socjalne: imprezy integracyjne, rowerownia.

Prezentacja firmy

Softelnet jest producentem, dystrybutorem oraz dostawcą zaawansowanych r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Project Management