Opis stanowiska pracy

Ofertujemy:

• Wynagrodzenie na poziomie 4000 – 8000 zł netto (w zależności od stopnia doświadczenia)

• Elastyczność formy zatrudnienia – umowa B2B, umowy cywilnoprawne, umowa o pracę

• Pracę nad złożonymi systemami e-commerce oraz dedykowanymi rozwiązaniami

• Szkolenia wewnętrzne

• Swobodną atmosferę,

• Elastyczne godziny pracy

• Dobrze skomunikowane biuro na Mokotowie

Wymagania

Czego oczekujemy:

• Bardzo dobrej znajomości PHP popartej przynajmniej trzyletnim doświadczeniem w programowaniu w tym języku

• Bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych (przede wszystkim MySQL)

• Umiejętności programowania w JavaScript (jQuery)

• Doświadczenia w pracy z GIT i SVN

• Znajomość wybranego frameworka PHP opartego o model MVC

Mile widziane:

• Framework PHP - Yii 2

• Znajomość AngularJS

• Znajomość Node.js

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów, każde z nas od ponad 10 lat tworzy rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwy system motywacyjny
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce