Programista PHP Full Stack

XORsol.PL sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w Warszawie - firmy z branży mediowej, poszukujemy osoby na stanowisko Programista PHP Full Stack.

Do podstawowych obowiązków należeć będą:

  • Tworzenie oprogramowania serwerowego wspierającego system emisji kanałów telewizyjnych
  • Tworzenie wewnętrznych narzędzi www wspomagających pracę zespołu

Wymagania

  • Umiejętność analitycznego rozwiązywanie problemów i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Bardzo dobra znajomość języka PHP
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Znajomość środowiska Linux
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, jQuery, AJAX
  • Optymalizacja pisanych programów
  • Znajomość bazy danych PostgreSQL oraz języka PL/pgSQL
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Analiza/czytanie kodów źródłowych w c, c++, java
  • Znajomość systemów kontroli wersji: git, svn
  • Znajomość frameworków PHP, np.: CodeIgniter, Yii lub inny
  • HTML + (Twitter Bootstrap, jQuery)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy