Programista PHP - E-commerce

Michał Baranowski

15-092 Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Porażamy naszą werwą do pracy, zarażamy entuzjazmem. Wspólnie walczymy i tworzymy Aplikacje Webowe, Sklepy Internetowe oraz Integracje Systemów. Pokonując coraz wyższe poprzeczki stajemy się lepszymi wersjami siebie. To ludzie tworza tę firmę.
Na co dzień mamy do czynienia z następującymi zagadnieniami:

• Technologia PHP, HTML, style CSS, JavaScirpt oraz biblioteka Jquery
• Relacyjne Bazy Danych MySQL, zapytania SQL,
• System Kontroli Wersji GIT
• Programowanie obiektowe,

Wymagania

Jeśli twoim Celem jest technologia PHP? Czujesz, że nadaje ona sens Twojemu życiu? Rewelacyjnie! Dla takiej osoby przeniesiemy góry i damy gigantyczna porcję doświadczenia.
Tym lepiej jeśli:

• miałeś do czynienia z Frameworkiem MVC lub po prostu interesujesz się programowaniem PHP,
• w stopniu komunikatywny posługujesz się językiem angielskim
• jesteś absolwentem lub studentem Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji.

Cechy te pozwolą jeszcze szybciej stworzyć z Ciebie wykwalifikowanego Programistę PHP.

…jeśli swoją drogę widzisz wśród nas - Aplikuj !

Prezentacja firmy

Clever Code to firma informatyczna oferująca wszechstronny wachla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce