Programista Oracle Forms

Intive (pl)

Warszawa, mazowieckie

Intive (pl)

Od: Intive (pl)
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Bazy danych

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu w środowisku Oracle
  • Bardzo dobra znajomość Oracle Forms
  • Bardzo dobra znajomość PL/SQL
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

 Obowiązki:

  • Implementacja zmian w celu dostarczania nowych funkcjonalności dla biznesu
  • Optymalizacja stworzonych procesów i struktur w celu zapewnienia wysokiej wydajności baz danych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet socjalny

Intive (pl)