Programista / Operator prasy krawędziowej

Barona Human Resource Services Sp. z o.o

FINLANDIA, Harma, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez sieć 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną, która działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Jedną z naszych najważniejszych reguł jest stosowanie zasad etyki. Wysokich standardów postępowania oczekujemy zarówno od siebie, jak i od naszych partnerów.
Obecnie dla jednego z naszych fińskich Klientów - firmy z branży przemysłu metalowego poszukujemy osób na stanowisko: Programista / Operator prasy krawędziowej

Miejsce pracy: FINLANDIA, Harma

Firma zajmuje się szeroko pojęta obróbką metali (toczenie, frezowanie, gięcie oraz cięcie stali), gr 1,5-6mm;
Do obowiązków na danym stanowisku należy programowanie i obsługa maszyny CNC – prasy krawędziowej, jak również gięcie i obróbkę blach metalowych na podstawie rysunku technicznego, przygotowywanie maszyn do pracy, kontrolowanie poprawności wykonania detalu oraz nadzór nad utrzymaniem jakości elementów w trakcie całego cyklu produkcji.

Wymagania

 Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - minimum 3-5 lat
 Umiejętność obsługi prasy krawędziowej CNC, model: Finn Power (3m-4,2m)
 Znajomość rysunku technicznego
 Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie na podstawie fińskiej umowy o pracę. Kontrakt 6 miesięcy. Praca od zaraz
• Stawki: 13 eur brutto/godz + dodatki = 13,90 eur brutto
• Dodatki za prace zmianową: 1,12 eur / godz
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych: bank godzin

Informacje dodatkowe:
- zakwaterowanie: 250 / miesiąc (potrącane z wynagrodzenia)
- przelot: firma zakupuje bilet, a następnie koszt potrąca z wynagrodzenia

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji