PROGRAMISTA-OPERATOR FREZARKI CNC praca we FRANCJI!

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Work Service Express ZATRUDNI programistę-operatora frezarki CNC z doświadczeniem

Wymagania
• Udokumentowanego min. 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku
• Dokładności i zaangażowania
• Znajomości języka francuskiego – WARUNEK KONIECZNY
• Własny samochód na wyjazd na projekt – mile widziany

Obowiązki
• Programowanie w języku Heidenhain
• Mocowanie części
• Frezowanie
• Kontrola uzyskanego produktu

Oferujemy
• Umowę o pracę na pełen etat – (39h/tydzień)
• Wynagrodzenie w wysokości 11,25€/h brutto
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• PREMIE UZNANIOWE dla najlepszych pracowników
• Pracę w nowoczesnym atelier
• Zakwaterowanie
• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
• Wynagrodzenie wypłacane terminowo (w Euro lub złotówkach, wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

A jeśli polecisz nam znajomego Operatora CNC, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 300 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!
Pośpiesz się a wyjedziesz już niebawem!

UWAGA ! W TEMACIE MAILA WPISZ NAZWĘ STANOWISKA

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.