Programista / Operator frezarek CNC

Pran Sp. z o.o.

Zulte, Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRAN nr cert. 1223.

Dla naszego belgijskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Programista/Operator frezarek CNC - Belgia

Miejsce pracy: Zulte

Obowiązki:

- programowanie i obsługa frezarek CNC przy produkcji form wtryskowych do aluminiowych okuć do drzwi i okien

- produkcja jednostkowa

Oferujemy:

- wynagrodzenie 14 euro brutto/h + 10 % dodatku zmianowego co daje 15,40 euro brutto/h

- pracę w dwóch zmianach

- płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

- pracę na długi okres czasu (po 12 miesiącach stały kontrakt)

- opiekę koordynatorów

- ulgi podatkowe dla rodzin

Wymagania

Wymagania:

- min. 3 lata doświadczenia jako Frezer CNC

- wykształcenie techniczne

- umiejętność zaawansowanego programowania w ISO, Fanucu lub Heidenhainie

- znajomość programów CAD/CAM jest dodatkowym atutem

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- własny samochód

- chęć pozostania w Belgii na dłuższy okres czasu

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji