Aircom Automotive sp. z o.o. sp.k.

Programista - Operator CNC

Od: Aircom Automotive sp. z o.o. sp.k.
Miejsce pracy: Pietrzykowice k. Wrocław

Jesteśmy wiodącym dostawcą części i komponentów dla branży motoryzacyjnej, partnerem producentów samochodów na rynku europejskim. Przez naszych klientów jesteśmy wysoko oceniani za wprowadzane przez nas innowacje, a także za optymalizację kosztów, wysoką jakość i niezawodność.

W związku z dynamiczny rozwojem przedsiębiorstwa w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, poszukujemy ambitnego, energicznego pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie CNC - Tokarka oraz Frezarka 3 osiowa (Haas).
  • Ustawianie parametrów maszyny i nadzorowanie przebiegu procesu.
  • Wprowadzanie korekt do programów w celu utrzymania dobrej jakości detali.
  • Mile widziana umiejętność tworzenie nowych programów ( SolidCAM ).
  • Przygotowywanie półproduktów do wytwarzania detali.
  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn/dbałość o powierzony sprzęt.
  • Umiejętność obsługi maszyn konwencjonalnych będzie dodatkowym autem.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Znajomość technologii obróbki skrawaniem.
  • Mile widziana znajomość programów CAD i CAM.
  • Samodzielność, dokładność, precyzja, odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w branży Automotive.
  • Komfortowe warunki pracy.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.