Opis stanowiska pracy

Jobs4europe BV to agencja pracy w Holandii. Pośredniczymy pomiędzy holenderskimi pracodawcami a pracownikami z Polski, Portugalii oraz innych krajów Unii. Od 2001 roku działamy na terenie wschodniej Holandii, w regionie Twente, blisko granicy niemieckiej.

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko

Programista/ operator CNC

Losser

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Praca w systemie 3 zmianowym
  • Programowanie, ustawianie i obsługa maszyn CNC zgodnie z wymogami,
  • Czytanie rysunku technicznego,
  • Bieżąca i końcowa kontrola procesu produkcyjnego i wykonanego elementu.

WYMAGANIA

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemów FANUK i OKUMA,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- WYMAGANA !
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dokładność i zaangażowanie,
  • Zmysł techniczny i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • Atrakcyjną pensję - brutto 16,46 / godzinę + dodatek zmianowy 22,5%,
  • Mieszkanie na koszt pracodawcy,
  • Transport do pracy,
  • Ubezpieczenie ,
  • Opiekę polskich koordynatorów.

Osoby zaintersowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji klikając przycisk APLIKUJ

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (+31) 541 55 24 87

Prezentacja firmy

Europrofessionals jest holenderskim biurem pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji