Cyclad Sp. z o.o.

Programista .Net

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji w technologii .Net
  • Zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań
  • Współpracę z zespołem projektowym w trakcie realizacji projektów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych
  • Bardzo dobra znajomość technologii Microsoft ASP .Net / MVC / WCF i TSQL (od MS SQL Server 2012)
  • Doświadczenie w Microsoft .Net (C#) i metodologii UML
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie gwarantującym zrozumienie dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stale zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony)
  • Interesującą pracę w jednej z największych międzynarodowych grup finansowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną dla całej rodziny
  • Warunki pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych programach stażu w ramach korporacji
  • Atrakcyjny kwartalny system premiowania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.