Programista .NET

Team Connect Sp. z o.o.
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Wrocław
Wymiar etatu
Pełny etat

Team Connect to doświadczona firma technologiczna zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora IT, działająca w modelu outsourcingu.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić proces rekrutacyjny dla firmy specjalizującej się w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania do wsparcia wewnętrznych systemów obsługi w zakresie doradztwa podatkowego. Jest to międzynarodowa organizacja istniejąca na rynku od ponad 12 lat z siedzibą w Holandii oraz oddziałem we Wrocławiu.

Główne zadania:

  • Bieżące monitorowanie oraz rozwiązywanie problemów
  • Zapewnianie jak najlepszej jakości oraz wydajności tworzonej aplikacji
  • Dbanie o wysoki standard utrzymania jakości kodu
  • Współpraca z zespołem developerskim w ramach projektu przy wykorzystaniu metodyki zwinnego wytwarzania oprogramowania

Wymagane doświadczenie:

  • Bardzo dobra znajomość technologii C#/ASP.NET, ASP.NET MVC, LESS
  • Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych przy użyciu HTML, CSS, TypeScript
  • Dobra znajomość środowiska MS SQL Server
  • Praktyczna wiedza dotycząca wszystkich etapów cyklu życia projektu od analizy wymagań, testy jednostkowe/zautomatyzowane po tworzenie dokumentacji technicznej
  • Praktyczna znajomość Selenium
  • Wykształcenie techniczne: Informatyka lub pokrewne
  • Doskonałe umiejętności analityczne oraz rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum

Oferujemy:

  • Pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Długofalową współpracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • Pakiet socjalny (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Dowolność w kwestii wyboru formy zatrudnienia
  • Wsparcie w założeniu działalności gospodarczej oraz jej prowadzeniu
  • Pomoc w kwestiach organizacyjnych (kadrowo – płacowych)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.