Billennium Sp. z o.o.

Programista .NET

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- Projektowanie i programowanie aplikacji w technologii .NET
- Zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań
- Współpraca z zespołem projektowym w trakcie realizacji projektów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe informatyczne
- Minimum roczne doświadczenie w programowaniu webowych aplikacji wielowarstwowych
- Bardzo dobra znajomość technologii Microsoft ASP.NET (w tym AJAX) i TSQL (od SQL Server 2012 wzwyż)
- Znajomość technologii Microsoft .NET (C#, Framework 4.5) i metodologii UML
- znajomość języka angielskiego na poziomie gwarantującym zrozumienie dokumentacji technicznej
- Mile widziana znajomość MVC, WCF, jQuery
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Pracę przy ciekawym projekcie
- Długoterminową współpracę
- Możliwość wyboru formy współpracy
- Pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.