Opis stanowiska pracy

Firma POL-EKO-APARATURA jest największym polskim producentem wyposażenia laboratoryjnego, eksportującym swoje produkty do ponad 80 krajów na świecie. Jesteśmy firmą rodzinną, ze stuprocentowym udziałem polskiego kapitału. Od początku swojej działalności naszym celem jest realizacja strategi CSR, czynnie wpieramy szkolnictwo zawodowe oraz pozwalamy idei społecznej odpowiedzialności zaistnieć we wszystkich sferach działania naszego przedsiębiorstwa.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista .NET

Nr. ref: PN/05/2016

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Zakres obowiązków:

Udział w projektach realizowanych w oparciu o technologię .NET

Projektowanie oprogramowania i baz danych

Implementacja rozwiązań w oparciu o sporządzoną dokumentację techniczną

Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania

Realizacjia zadań zgodnie z bieżącym harmonogramem oraz z założeniami projektowymi

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne (lub w trakcie studiów)

Umiejętność programowania w języku C#

Znajomość środowiska programistycznego Visual Studio

Znajomość relacyjnych baz danych (preferowane SQL)

Znajomość narzędzi: SSMS,SVN

Umiejętność budowania rozwiązań z wykorzystaniem narzędzi Entity Framework

Znajomość wzorców projektowych

Umiejętność projektowania i wdrażania nowych rozwiązań z zakresu interfejsu użytkownika

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji

Dokładność, Sumienność

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:

Znajomość HTML, CSS, Java Script, technologia Ajax

Znajomość programowania urządzeń mobilnych: Windows Phone, Android, IOS

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Udział w rozwojowych projektach, możliwość spełnienia swoich zawodowych ambicji

Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Firma POL-EKO-APARATURA jest największym polskim producentem wypo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria