Programista .Net

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Projektowanie, tworzenie i rozwijanie aplikacji na platformie .NET (MVC 5.0) zgodnie z wymaganiami i dobrymi praktykami
  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań
  • Wykonywanie testów jednostkowych oraz code review
  • Współpraca z kierownikami projektów, testerami, analitykami i projektantami
  • Analizowanie dokumentacji wymagań oraz architektury rozwiązania
  • Proponowanie ulepszeń oraz rozwiązań występujących problemów

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu z użyciem: ASP.NET MVC lub WCF, Webforms
  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych, w tym Entity Framework (lub innego ORM)
  • Umiejętność pracy z narzędziami typu GIT, Jira
  • Znajomość środowiska Visual Studio
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Umiejętność sprawnej pracy w metodyce Scrum
  • Mile widziane wykształcenie wyższe informatyczne lub z innej dziedziny nauk ścisłych
  • Doświadczenie w projektowaniu algorytmów, analizie złożoności obliczeniowej i optymalizacji struktur danych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę B2B na stałą stawkę miesięczną 13.000 – 16.000 zł + VAT
  • Stabilny, długoterminowy kontrakt
  • 20-26 dni płatnej przerwy w świadczeniu usług w roku
  • Udział w unikalnych projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym (projekty związane m.in. z biometryką)
  • Konkretny budżet na szkolenia i certyfikaty, udział w konferencjach
  • Elastyczny czas pracy (możliwość startu o 6:00)
  • Premie projektowe
VLOG