Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na ww stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przejęcie rozwoju systemu informatycznego działającego w skali krajowej
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych w zdefiniowanym reżimie SLA

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku programisty .NET
  • Znajomości platformy .NET (MVC 4.0/5.0 , MVP, WCF, WPF, Entity Framework)
  • Znajomości systemów bug-tracking (JIRA)
  • Znajomości relacyjnych baz danych (składnia SQL)
  • Znajomość zagadnień metod optymalizacji zapytań SQL
  • Praktyczna znajomość XML (XML Schema, XSLT), Web Services
  • Znajomości narzędzi typu SVN, GIT, notacji UML

Mile widziane: Certyfikacja .NET

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Ubezpieczenie zdrowotne, kartę sportową
  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń
  • Elastyczny czas pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy