Opis stanowiska pracy

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych i specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, opartych o nowoczesne technologie.

W związku z uruchomieniem nowego projektu wdrożeniowego poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu jako:

Programista .NET

Miejsce pracy: Poznań

Osoby biorące udział w projekcie będą odpowiedzialne za:

  • tworzenie oprogramowania (.NET ASP) - oprogramowanie, testy, dokumentacja
  • współpraca z zespołem programistów (przegląd kodu, planowanie Sprintów, podział zadań)
  • realizacja wymagań biznesowych i projektowanie odpowiednich rozwiązań technicznych
  • udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania zgodnym z metodyką Scrum

Oczekujemy:

  • znajomość C#
  • atutem będzie znajomość WPF, DevExpress
  • znajomość technologii Entity Framework, LINQ
  • umiejętność konstruowania zapytań do relacyjnych baz danych, preferowany MS SQL
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych

Gwarantujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym, wielojęzycznym zespole
  • duże możliwości rozwoju osobistego
  • uczestnictwo w projektach międzynarodowych z możliwością wyjazdów
  • długoterminową współpracę na atrakcyjnych warunkach
  • wpływ na techniczny rozwój projektów
  • pracę z najlepszymi standardami realizacji projektów IT
  • specjalistyczne szkolenia i certyfikacje
  • kartę MultiSport

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Do przesłanych dokumentów prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883.

Prezentacja firmy

Od wielu lat BCSG specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria