Programista .NET

Komandor S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Od 25 lat nasza firma zapewnia klientom meble najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. Komandor jest obecny w ponad 38 krajach na świecie.

Poszukujemy osób do pracy w Dziale Oprogramowania na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków, ul. Kosynierów 15B
Region: małopolskie
Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w rozwoju naszej autorskiej aplikacji typu CAD/CAM do projektowania, zamawiania i produkcji mebli. W codziennej pracy korzystamy m.in. z .NET, C#, Managed C++, SVN/GIT, DevExpress, nUnit, nHibernate, LINQ, Ogre3D oraz wielu innych ciekawych technologii i wzorców projektowych.

Znajdź nasz profil na YouTube (Komandor Dział Oprogramowania), zobacz nad czym pracujemy i dołącz do nas!

Proponujemy:

  • Komfortowe warunki pracy w małym i zgranym zespole pasjonatów,
  • Niebagatelne wyzwania oraz szereg ciekawych problemów do rozwiązania,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i efektów pracy,
  • Ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną,
  • Dostęp do czasopism i książek z branży IT.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości C#, .NET oraz Microsoft Visual Studio.
  • Mile widziane doświadczenie w rozwijaniu aplikacji typu desktop z użyciem .NET.
  • Umiejętności logicznego myślenia, analizowania problemów i proponowania rozwiązań.
  • Umiejętności pracy w zespole, dokładności w działaniu.

Prezentacja firmy

www.komandor.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Konsulting