Opis stanowiska pracy

Kambu Sp. z o.o. jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Poszukujemy pracownika na stanowisko: Projektant/Programista .NET
Osoba na tym stanowisku będzie tworzyła i rozwijała aplikacje w bieżących i przyszłych projektach w oparciu o wymienione technologie.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru rodzaju zatrudnienia,
- pracę przy różnorodnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (ExtJS, React, Rx.js),
- możliwości rozwoju (inwestujemy w szkolenia i certyfikaty),
- pracę w atrakcyjnej lokalizacji.

Oczekujemy:
- wysokich umiejętności technicznych,
- zaangażowania i kreatywności,
- chęci nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
- umiejętności pracy w zespole,
- miłego usposobienia,
- komunikatywności, kreatywności, dyspozycyjności, zaangażowania,
- znajomości języka angielskiego.

Wymagania

1. Dobra znajomość C# (programowanie obiektowe, dziedziczenie, polimorfizm, zdarzenia itp.).
2. Ogólna znajomość środowiska uruchomieniowego.
3. Podstawowa znajomość WPF.
4. Podstawowa znajomość ASP.NET.
5. Podstawy programowania wielowątkowego i asynchronicznego.
6. Podstawowa znajomość technologii LINQ.
7. Znajomość wzorców Singleton, Repository, DAO, MVVM, MVC.
8. Podejście OOP.

Mile widziana znajomość frameworków do tworzenia aplikacji oraz znajomość SharePoint.

Prezentacja firmy

Kambu jest ekspertem w tworzeniu dedykowanych rozwiązań IT. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do negocjacji
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy