Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Programista .Net

Miejsce pracy: Kostrzyn
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej i stabilnej firmy z sektora FMCG , poszukujemy Programistów .NET.

Głowne zadania na tym stanowisku to:
  • rozwój i implementacja oprogramowania na platformie .NET zgodnie z wymogami jakościowymi;
  • komunikacja w zespole developerskim;
  • praca nad ciągłym doskonaleniem procesu tworzenia oprogramowania;
  • udział we wszystkich fazach tworzenia aplikacji.

WYMAGANIA
  • Doświadczenie w programowaniu na platformie .NET
  • Znajomość programowania obiektowego i baz danych
  • Znajomość Linux/Unix
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację

KORZYŚCI
  • możliwość rozwoju zawodowegio i podnoszenia swoich kompetencji;
  • stabilne zatrudnienie;
  • doskonała atmosfera pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów (karta Multisport itp.)

Numer referencyjny: 4-10-41585/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.