Cyclad Sp. z o.o.

Programista .NET

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Informacje o projekcie:

  • Branża: Transport Kolejowy
  • Lokalizacja: Katowice, Wełnowiec
  • Obszar projektu: System sterowania ruchem kolejowym
  • Wynagrodzenie: do 12 000 brutto UoP, 600 - 700 dzień / B2B
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 8:00
  • Praca zdalna: raz w tygodniu (obecnie home office w pełnym wymiarze)
  • Języki obce: Angielski B1/B2
  • Start: od zaraz
  • Technologie: MS Visual Studio 2019, .NET 4.5.2, WPF, MS SQL Server, GIT

Opis stanowiska:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych oraz serwerowych w środowisku .NET z użyciem C# oraz biblioteki WPF
  • Programowanie według przygotowanych założeń projektowych
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Rozwiązywanie błędów zgłoszonych przez użytkowników
  • Praca w metodyce Scrum (Redmine, codzienne spotkania, planowanie, itd.)
  • Utrzymanie środowiska produkcyjnego (np. produkcyjnej bazy danych SQL Server) oraz środowiska budowania (Jenkins, Gitlab)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze: Informatyka, Elektronika lub Automatyka
  • 3 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Dobra znajomość środowiska MS Visual Studio
  • Znajomość języka programowania C# (programowanie współbieżne, WPF, MVVM Light, NUnit)
  • Dobra znajomość baz danych SQL
  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego (wzorce projektowe, SOLID)
  • Doświadczenie w pracy z repozytoriami GIT/SVN/Synergy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Prywatne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.