Programista .NET

.Euvic (Agata Zielińska)
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Katowice
Liczba wakatów
1
Minimalne doświadczenie
Od 3 do 5 lat
Rodzaj umowy
Na czas nieokreślony
Wymiar etatu
Pełny etat
Wynagrodzenie
? - ? / ? (Brutto)

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie restowego API
  • Implementacja logiki biznesowej
  • Implementacja elementów infrastrukturalnych
  • Code review
  • Współpraca z osobami tworzącymi część frontendową

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczeni w pracy na stanowisku programisty .NET
  • Doświadczenie w pracy z jednym z frameworków webowych: ASP.NET MVC/WebAPI)
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość protokołu HTTP, formatu JSON i podstaw JavaScript
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie i nadzorowanie procesu tworzenia dokumentacji)
  • Umiejętności pisania testowalnego kodu i tworzenia testów jednostkowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.