Cyclad Sp. z o.o.

Programista .NET

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów programistycznych dla firmy i klientów w technologiach Microsoft (SQL Server, WCF, ASP.NET, WPF, modern UI) - zaawansowany wielowarstwowy system zarządzania danymi przedsiębiorstwa, serwisy i autorskie narzędzia wspomagające
  • Programowanie z wykorzystaniem kontroli wersji i wewnętrznych reguł projektowych
  • Dbałość o wysoką jakość i wydajność kodu
  • Tworzenie dokumentacji developerskiej
  • Praca na metodykach Agile (Scrum-ie lub Kanban)

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w technologii Microsoft .NET (najlepiej C#)
  • Wiedza i doświadczenie w jednym lub kilku wymienionych poniżej obszarach technologicznych:
    • Dobra znajomość języka proceduralnego PL/SQL
    • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
    • Znajomość technologii programowania warstwy serwerowej – WCF lub/i Windows/Web Services
    • Wiedza z zakresu rozwiązań asynchronicznych, kolejkowania (queuing), messaging
    • Znajomość technologii WPF
    • Znajomość HTML, JSON, AngularJS CSS, LESS, jQuery
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość metodyk zwinnych: Agile-Scrum i/lub Kanban
  • Tytuł magistra/licencjata/inżyniera w obszarze informatyki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju technicznego
  • Pracę w przyjaznym środowisku z doświadczonym zespołem
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pakiet zajęć językowych – niemiecki i angielski
  • Kartę Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.