Opis stanowiska pracy

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.
Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…
Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko :

Programista .NET
Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
• Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji
• Udoskonalanie istniejących rozwiązań pod katem technologii i wydajności
• Analizowanie możliwości implementacyjnych i uszczegóławianie wymagań biznesowych
• Tworzenie dokumentacji technicznej oraz dokumentacji wdrożeniowej
• Współpraca z innymi działami w Polsce.

Wymagania

Wymagania:
• Umiejętność programowania w środowisku .NET (C#)
• Znajomość WinForms, WPF, WCF, SOAP
• Znajomość bazy danych Oracle oraz umiejętność programowania w PL/SQL
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
• Silna motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy technicznej
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Dodatkowym atutem będzie :
• umiejętność programowania Delphi, C++
• znajomość metodyki programowanie zwinnego - Agile.

Oferujemy:
• stabilną pracę w gronie profesjonalistów, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych poprzez uczestnictwo
w ciekawych projektach
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Administratorem danych jest Farmacol S.A. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego
jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału
w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne ich usunięcie.

Prezentacja firmy

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems