Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem spółka 2BITS Sp. o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista .NET

Miejsce pracy

  • Katowice lub praca zdalna

Główne zadania na stanowisku

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji w technologii ASP.NET MVC
  • Projektowanie oraz tworzenie interfejsu użytkownika
  • Tworzenie rozwiązań bazodanowych (Microsoft SQL Server)
  • Wsparcie istniejących aplikacji
  • Utrzymywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Dobra znajomość platformy ASP.NET
  • Dobra znajomość C#
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań internetowych wykorzystujących platformę ASP.NET MVC oraz SQL Server
  • Dobra znajomość architektury baz danych oraz języka SQL / T-SQL
  • Dobra znajomość HTML, DHTML, JavaScript, CSS, XML/XSLT
  • Umiejętność pracy w zespole, zarządzania własnym czasem pracy

Mile widziane

  • Umiejętność testowania tworzonych rozwiązań pod względem bezpieczeństwa oraz wydajności

Zapewniamy

  • Pracę w ciekawych projektach dla największych firm w Polsce
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Swobodną atmosferę w zgranym i profesjonalnym zespole
  • Benefity pozapłacowe (np. karta MultiSport)

Prezentacja firmy

2BITS to dynamiczna spółka informatyczna nastawiona na realizację potrze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy