Programista .Net/SQL

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1103029

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
.Net/ SQL Developer

Lokalizacja: Warszawa Realizacja: współpraca długofalowa Stawka: do negocjacji

Zadania:
  • Rozwój aplikacji biznesowych (projektowanie, development, testy
  • Optymalizacja kodu oraz architektury aplikacji
  • Szacowanie pracochłonności dla wytwarzanego oprogramowania,
  • Proponowanie rozwiązań architektonicznych
  • Współudział w pracach związanych z eksploatacją i utrzymaniem systemów
  • Wykonywanie testów systemowych oraz integracyjnych
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki : informatyka lub pokrewne
  • Minimum 2-letniego doświadczenia jako programista SQL i/lub .NET
  • Bardzo dobrej znajomości SQL
  • Bardzo dobrej znajomości języków programowania: VBA, .NET i C#
  • Znajomość MS SQL Server 2012, MS Access 2010
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w formule zwinnej (np. SCRUM)
  • Umiejętność rozwiązywania zagadnień algorytmicznych
  • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland