Programista .Net ( ogłoszenie)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Nr ref.: 28859
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • tworzenie aplikacji bazodanowych (projektowanie, implementacja, wdrożenie, rozwój)
  • opieka i rozwój wewnętrznych systemów Spółki we współpracy z obecnym zespołem IT w tym nadzór na przepływem danych pomiędzy systemami biznesowymi.

Oczekiwania:
  • znajomość teorii relacyjnych baz danych, silników baz danych opartych o MS SQL Server i języka zapytań SQL,
  • znajomość platformy .NET oraz języka C#  (praca przy użyciu VS w wersjach 2008-2012)
  • znajomość technologii webowych (ASP.NET MVC, jQuery) oraz WebServices (WCF)
  • znajomość narzędzi ORM (NHibernate)
  • umiejętność przeprowadzenia analizy biznesowej
  • umiejętność kierowania projektem
  • znajomość narzędzi raportowych (SQL Server Reporting Services)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)