Programista .NET / .NET Developer

New Amsterdam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Programujesz w .NET? Masz dość wklepywania kodu do kolejnych generatorów raportów, tabelek i wykresów? Chciałbyś połączyć pracę z hobby? Chcesz tworzyć naprawdę wielkie rzeczy: gry, aplikacje mobilne i edukacyjne do największych ekspozycji w kraju? Dołącz do naszego zespołu technologicznego. Szukamy programisty rozwiązań interaktywnych i multimedialnych.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem innowacyjnych ekspozycji dla czołowych polskich muzeów. Stworzyliśmy Podziemia Rynku w Krakowie, Centrum Poznawcze przy Hali Stulecia we Wrocławiu i kilkanaście innych wystaw. Teraz pracujemy nad Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku i Centrum Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Sterowanie łazikiem marsjańskim? Interaktywne aplikacje nie tylko na ekranie komputera – to dla nas żaden problem!

Jeżeli spełniasz poniższe wymagania – ta oferta jest kierowana właśnie do Ciebie. Wyślij nam swoje CV. Miejsce pracy w Krakowie w grupie 40 kreatywnych osób. Stwórzmy razem coś wielkiego!

Wymagania

  • doskonała znajomość (C#)!
  • bardzo dobra znajomość Microsoft .NET Platform!
  • dobra znajomość i doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych (ASP.NET)!
  • dobra znajomość i doświadczenie w tworzeniu aplikacji Windows (WPF) i/lub tworzeniu gier!
  • umiejętność rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego, zdolności interpersonalne
  • kultura ciągłego kształcenia i samorozwoju
  • umiejętność szybkiego poznawana nowych technologii
  • gotowość do podróżowania i prawo jazdy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • minimum 3 lata doświadczenia w branży

Prezentacja firmy

New Amsterdam działa od 2009 r. Projektujemy i realizujemy ekspozycje mu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy