Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta (globalnej firmy IT) poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko .NET Developer do siedziby firmy w Warszawie.

Programista .NET MVC (częściowo zdalnie)

Zespół korzysta m.in. z MVC 5.0, Visual Studio 2015, Visual Studio Team Services (Visual Studio On-Line), .NET 4.6, AngularJs 2.x, Entity Framework 6.1.2, GIT oraz MS SQL 2014, a także wykorzystuje metodykę TDD.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem języka C# oraz .NET Framework
  • Komercyjne doświadczenie w pracy z C#, ASP.NET MVC, nHibernate lub Entity Framework, JavaScript, AngularJs
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu (np. SVN, GIT)
  • znajomość technologii związanych z relacyjnymi bazami danych (MS SQL)
  • Znajomość zasad SOLID i ich praktycznego zastosowania.

Oferujemy:

  • praca stała
  • wysokie wynagrodzenie w zależności od doświadczenia (umowa o pracę lub b2b)
  • Możliwość pracy zdalnej (do 80%)
  • Lokalizacja: 4 min piechotą do metra/ Śródmieście
  • zgrany zespół specjalistów - niska rotacja w zespole

Prezentacja firmy

Next Technology Professionals świadczy profesjonalne usługi rekru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Project Management, Praca IT - Konsulting