Programista .NET MVC

VLOG 1

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na ww stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie i budowę nowych aplikacji oraz ich zmian
  • integrację aplikacji funkcjonujących w systemie informatycznym
  • zapewnianie jakości dostarczanych aplikacji
  • definiowanie architektury systemowej aplikacji
  • świadczenie specjalistycznego wsparcia w zakresie budowanych aplikacji
  • uczestniczenie w tworzeniu dokumentacji

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu w oparciu o platformę .NET
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem MVC
  • umiejętność programowania w języku ASP.NET oraz znajomość frameworku .NET 4.0
  • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • komunikatywna znajomość jezyka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o B2B, umowę o pracę lub umowę o dzieło (w zależności od preferencji kandydata)
  • całościowe wsparcie podczas trwania projektu
  • pracę wśród wiodących specjalistów na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • przyjazną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy