Programista .NET / MVC .NET

EC2 S.A.

Warszawa, 02-657, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

O firmie EC2 S.A.

EC2 istnieje od 2006 roku. Tworzymy zaawansowane rozwiązania informatyczne, doradzamy przy projektach IT, audytujemy i ulepszamy istniejące rozwiązania, specyfikujemy wymogi dla systemów. Oferujemy wiedzę z zakresu inżynierii oprogramowania zarówno jako konsultanci jak i w postaci stworzonych przez nas gotowych bibliotek i środowisk programistycznych i testowych.

Wybrane projekty:

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

- Rozbudowa systemu gromadzenia i analizy danych statystycznych dla systemu wspierającego efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi w korpusie służby cywilnej.

KSD Software AS (Norwegia)

- Migracja, rozbudowa i utrzymanie systemu klasy Enterprise wykorzystywanego m.in. przez IKEA, Scandinavian Airlines, DHL.

- Integracja systemu ICS / ECS / NCTS z Urzędami Celnymi w Bułgarii, Rumunii, Litwie, Czechy, etc.

Centrum Organizacyjno-Koordynacyjne do Spraw Transplantacji „Poltransplant”

- Rozbudowa Centralnego Rejestru Niespokrewnionych Potencjalnych Dawców Szpiku i Krwi Pępowinowej.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę .NET / MVC ASP .NET

- umiejętność programowania w C#

- znajomość baz danych MS SQL Server

Dodatkowymi atutami będzie:

- doświadczenie w tworzeniu wielowarstwowych aplikacji .NET (MVC, WCF, WPF, Sharepoint)

- znajomość nowoczesnych wzorców projektowych

- znajomość: Entity Framework, JavaScript, AJAX, CSS

Oczekujemy:

- zaangażowania i kreatywności

- chęci do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

- język angielski przynajmniej na poziomie komunikatywnym

- umiejętności pracy w zespole

- miłego usposobienia

Prezentacja firmy

EC2 Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems