Programista .NET C#

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1106119

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta - jednego z pierwszych prywatnych wydawnictw edukacyjnych w Polsce - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • projektowanie i tworzenie nowych systemów na zlecenie klienta wewnętrznego,
  • utrzymywanie i rozwijanie systemów do obsługi procesów biznesowych,
  • operowanie na bazach danych (analizy, dane do mailingów etc.).
Wymagania:
  • biegła znajomość .NET C# (WinForms, ASP.NET MVC, Web API REST),
  • znajomość MS SQL i T-SQL,
  • znajomość zagadnień związanych z analizą i projektowaniem oprogramowania,
  • znajomość j. angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej,
  • zdolności interpersonalne oraz umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość GIT i DevExpress.
Oferujemy:
  • pracę w młodym i ambitnym zespole, z perspektywami rozwoju,
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • niesamowity widok z ostatnich pięter najnowocześniejszego kompleksu biurowego w Trójmieście,
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland